Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 10:44

Bilişim sektörü ve BThaber birlikte büyüdü

Citrix Türkiye Ülke Müdürü Altan Cengiztekin 
Citrix Türkiye olarak içinde bulunduğumuz bilişim sektörünün gelişimini mutlulukla izliyor ve bu gelişimin de bir parçası olmaktan dolayı büyük bir gurur yaşıyoruz. Türkiye’de geleneksel olarak teknolojileri en hızlı şekilde hayata geçiren ve verimli şekilde kullanan finans sektörünün yanı sıra Türkiye’de artık BT’nin önemi diğer sektörlerce anlaşılmı durumdadır. Bulut bilişimden mobiliteye, BYOD’den sanallaştırmaya kadar dünyada teknolojinini gündemi belirleyen her eğilimde Türkiye de geri kalmamış durumdadır, hatta birçok açıdan dünyanın önüne geçmiş konumdadır.
 
Diğer yandan günümüzde sanallaştırmanın da önemi dünyada ve Türkiye’de günden güne artıyor. Masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümlerini Türkiye’de ihtiyaç ve talep artarken, biz de Citrix olarak uygulama ve masaüstü sanallaştırma alanlarında pazardaki öncü konumumuzu devam ettirmek ve geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Citrix Türkiye olarak ürün ve çözümlerimizle birçok farklı sektörden kurumlara maliyet avantajı ve fayda sağlayarak, başarı hikayeleri yazmaya devam edeceğiz, çünkü Türkiye’nin gücüne ve bilişim alanındaki çok büyük gelişim potansiyeline inanıyoruz.
 
BThaber, Türkiye’de bilişim sektöründe o kadar önemli bir rol oynadı ki, Türkiye’de bilişim denince akla BThaber, BThaber denince de akla bilişim geliyor desek mübalağa etmiş olmayız. Gerçekten de kurulduğu günden bu yana BThaber hep sektörün yanında, hep sektöre destek verdi. Türkiye’de bilişim sektörü ve BThaber birlikte büyüdü.  Önümüzdeki dönemde ve daha nice uzun yıllarda BThaber yine Türkiye’de bilişim sektörünün nabzını tutacak, gündemi belirleyecek ve sektörün gelişimine ön ayak olacaktır diye düşünüyoruz. Citrix Türkiye olarak 1.100. sayıya ulaşarak büyük bir başarı öyküsünün altına adını altın harflerle yazdıran BThaber’i ve tüm ekibini kutluyor, işbirliğimizin devamını diliyoruz. Nice 1100 sayılara.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics