Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 10:34

Birbirimize destek oluyoruz

HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede
Teknoloji sektörü gibi değişimlerin çok hızlı ve çok yoğun yaşandığı bir sektörü derinlikle analiz eden yayınlar, bu sektörde faaliyet gösteren firmalar için bir rehber niteliğindedir. Biz hep BThaber’i bu yönden çok değerli bir yayın olarak gördük. Birbirimize destek vererek bu sektörü ve sunduğu çözümleri daha geniş kitlelere anlatabilmeyi ve bu sayede teknolojinin tüm sektörler tarafından en verimli şekilde kullanımını sağlayabilmeyi umuyoruz.
Kapsamlı dosya konuları ile de teknoloji sektörünün yıllardır nabzını tutan BThaber Gazetesi’nin 1100. sayısını tebrik ediyor,  deneyimli ekibinizle başarılarınızın devamını diliyoruz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN