Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 09:50

BT çözüm arayışlarındaki rehber

Treo Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Evren Ballı
 
Bugün geldiğimiz noktada; Türkiye’nin gelecek hedeflerine ulaşması için “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” sektörünün önemi herkes tarafından kabul ediliyor.  Sektörün, tüm kurumların gelecek vizyonlarına kattığı değer tartışılmaz.  Ülkemizin büyüme hedeflerinin yakalanması için verimliliğin  artırılması,  katma değeri yüksek ürün ve hizmetlere odaklanılması gerekiyor. 
Biz bilişim sektörü oyuncuları da kurumların hedeflerine ulaşması yolundaki işlerini kolaylaştırıyor, gelecek hayallerini gerçekleştirmelerine destek vererek ülkenin büyümesine katkı sağlıyoruz.
BThaber, kurumların hedeflerine ulaşması yolundaki BT çözüm arayışlarında bir rehber niteliğinde yol gösteriyor.  Sektördeki tüm oyuncular arasındaki iletişimi kurarak sektörün gelişmesine katkı sağlıyor.
Ayrıca yine BThaber bünyesindeki M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan Türkiye’nin önde gelen 500 Bilişim Şirketi Araştırması da Türkiye’de bilişim alanında yapılan tek kapsamlı araştırma. Her hafta kesintisiz yayınlanan BThaber’e emek veren herkese teşekkür ederiz

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN