Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 10:13

BT sektöründe yayıncılık başarısı

Penta Genel Müdürü Mürsel Özçelik
 
Sektörel yayınlar bulundukları ülkenin dinamiklerinden fazlasıyla etkileniyor. İçinde bulunduğumuz koşullardaki değişkenliğe rağmen BT gibi bir sektörde bu kadar uzun ve kesintisiz bir yayın hayatı sürdürebilmek gerçek bir başarıdır. Bunun nedeni sadece adanmışlıkla açıklanamaz. Sektörün nabzını tutabilmek, her zaman güncel ve hızlı olabilmek, içerik kalitesi ve prensiplerinden ödün vermeyen bir yayın politikası benimsemek, BThaber’i sektörün vazgeçilmez yayınlarından yapmıştır. Sosyal medya ve online yayınlarla çepeçevre sarılmış bile olsak, her hafta BThaber’in yeni sayısını masamızda görmek istemek, bunun en iyi ispatıdır.
Her hafta gündeme taşıdığı konular ile vazgeçilmez yayınlarımızdan olan BThaber’i takip etmeyi sürdüreceğiz. Penta Teknoloji olarak öncelikle 1100. sayısını yayımlayan BThaber ekibini gönülden tebrik ediyoruz.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN