Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 10:41

Geri dönüşler hep pozitif oldu

EFB Genel Müdürü Tuğrul Akarsu
Türkiye, dinamikleri açısından Avrupa’nın birçok ülkesinden daha hızlı adaptasyon gösterip, uygulayan ve gelişime açık bir ülkedir. Nitekim son 10 yılda bilişim sektöründe aldığımız yolu görmeyen yoktur sanıyorum. Özellikle alt yapımızda kullanılan ve EFB Elektronik in ana konusu olan kablolama ürünleri ve komponentlerinin  gelişimi ile  Türkiye’nin yapısal kablolama alt yapısının bir çok Dünya ülkesinden çok daha ileri olduğunu söyleyebilirim.
Şüphesiz ki BThaber’in istikrarlı yayın prensipleri ve yapmış olduğu kaliteli organizasyonlar ile sektörümüze büyük katkısı olmaktadır. Özellikle sektörün ilgi ve alakasını sürekli ayakta tutmak ve son kullanıcıya kadar hizmet ve ürünlerimiz tanıtabilmek adına yapmış olduğunuz çalışmaların geri dönüşleri hep pozitif olmuştur.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN