Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 09:49

Sektörümüzün çok değerli markaları

TÜTED Başkanı Dilek Bağdatlıoğlu
BThaber; bilişime dokunan sektörümüz çalışanlarını, akademisyenleri, kamuyu ve bilişim şirketlerini bilgilendiren etkinlikler ile çok değerli içerikler üretilmesine katkı sağlamaktadır.  Sektörümüzün kurum, kuruluş ve kişilerini bir araya getirerek ilgili tüm konuların konuşulup tartışılmasına ve sonuçta bir değer yaratılmasına verilen emekleriniz için BThaber’i kutluyorum.
Bilişim Zirvesi, Bilişim500 ve BThaber sektörümüzün çok değerli markalarıdır.  Yeni teknolojilerin, bilişimle ilgili her türlü gelişmenin, inovasyonun, yol haritalarının, kamu görüşlerinin paylaşıldığı Teknoloji Platformları ve Sosyal Buluşma Platformları etkinlikleri de sektörümüz için somut çıktılar üretmekte ve yol gösterici özelliği taşımaktadırlar.
Emekleriniz, değerli katkılarınız için BThaber nezdinde emeği geçen herkesi ve tüm ekibi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN