Dosya BThaber 23 Yaşında 12 ARALIK 2016 / 09:24

Sektörün gelişmesine katkısı büyük

BThaber uzun süredir sürekli okuduğum bir dergi. Eğer basılı yayının gelmesi gecikirse internetten okumaya çalışıyorum. Sektör ile ilgili haberleri, gelişmeleri, yenilikleri, sorunları, beklentileri, talepleri anlatması nedeniyle kamu ve özel sektör bilişimcilerinin yakından takip etmesi gerektiği kanısındayım. Ben kendi adıma çok yararlandığımın ve birçok konudan BThaber sayesinde haberdar olduğumun farkındayım. Sektörün gelişmesine çok büyük katkısı olduğunu düşündüğüm BThaber gazetesinin daha çok yıllar bu başarısını sürdürmesini diliyorum. Sektörümüzün bu yayını desteklemesinin çok önemli olduğunun altını çiziyorum. 
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey.
 
BTHaber, BT dünyasının sesi 
“BT sektöründe kurumlarda, kuruluşlarda ve şirketlerde gelişen, yapılan projeleri, teknolojileri duyuran, sektöre başardıklarımızı duyurmamızı sağlayan, BT alanındaki regülasyonlar konusunda bizi bilgilendiren, teknolojinin gelişimi ve yol haritası konusunda biz BT emekçilerinde farkındalık yaratan, yön veren ve bu yönü çalıştığımız yerlerde kullanmamızı sağlayarak, fark yaşattıran bir haber ve eğitim kaynağıdır.”
TAI Bilgi Teknolojileri Müdürü Gülsen Bayramusta.

 
Sektörün önemli bir yapı taşı
“İşimizin geleceğe sürdürülebilirliği, büyümesi ve başarısı artık neredeyse işin yapılabilir olmasından hemen sonra BT'ye dayanır. BT ise sürekli güncellenen bir yapıda ve bu yapıdan bir şekilde haberdar olabilmek hazine değerinde. BThaber bu noktada sektörümüzün önemli bir yapı taşı ve içerik kaynağıdır.”
Genpa Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Bilgi Sistemleri Müdürü Özalp Tık.
 


Takip ettiğim tek yayın
BThaber senelerdir çok yakından takip ettiğim ve sektördeki tek yayın olduğunu sizinle paylaşabilirim. Bu duruma gelmesinde katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Intertech IT Güvenlik Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan Timuçin
 
İyi ki varsınız
“BThaber gazetemiz bizlere işlerimizle ilgili yol gösterici ve bizi geliştirici bilgilerle dolu. Etkinliklerden sayesinde haberdar olabiliyoruz. Sektördeki önemli kişilerle yapılan röportajlar sayesinde ilgili ve bilgili kişilerin deneyimlerini öğreniyoruz.”
Baydemirler Tekstil CIO’su Şerif Keser
 
Önemli bir boşluğu dolduruyor
“BThaber’in 1100. sayısı tüm sektörümüz için hayırlı olsun. BThaber sektörümüze yön veren haberleri, özel ekleri ve en önemlisi yenilikleri ilk kaynaktan duyurması ile bilişim alanındaki önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Bu vesile ile Sayın Murat Göçe başta olmak üzere tüm BThaber, Bilişim 500 ve Bilişim Zirvesi’ne emek veren ve katkı sağlayanlara teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.”
Greyder IT Direktörü Gürkan Taşkıran
  
Dile kolay tam 1100 sayı

“Türkiye’de 1100 sayısına ulaşabilen acaba kaç tane haftalık yayın vardır?  BThaber olarak sektöre yol veren, müşteriler ile tedarikçileri ortak bir zeminde toplayan, tarafsızlığınızı koruyan sizleri canı gönülden tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.”
Sinpaş GYO Bilgi Teknolojileri Müdürü Hakan Cem Topal 

Gerçek bir sektörel yayıncılık başarısı 
“BT sektörünün nabzını tutan, fikirlerin, projelerin paylaşılmasını sağlayan, üretici, ürün, iş ortağı ile son kullanıcıyı aynı platformda buluşturan yayın. Bizlere katkıları için bin yüz kere teşekkür ediyoruz.” 
Saya Grup BT Direktörü Ercan Enöz.
 
Patronların da takip ettiği yayın
“Bilişim sektöründeki güncel bilginin ulaşılması en kolay haber sitesi olması bizi memnun etmektedir. Kalıcılığı bu kadar uzun yıllardır sağlaması çizgisini bozmadan kabul edilen saygın yeridir.
Bilişim konusuna önem veren patronlarımızın da sizleri takip etmesi bizleri memnun etmektedir. Sektördeki İnsan kaynakları bakışı ile de farklılık yaratmaktadır.
Hem dijital ve sosyal medya hem de basılı medya farkındalığını her zaman doğru çizgisinde sürdürmesi tüm bilişim camiasında tercih sebebidir.
 Bilişim sektörü içinde geniş kitleler tarafından takip edilen ve doğru haber kaynakları ile bilişim medyasını canlı tuttuğu için BThaber’e 1100. sayısında ve sonraki her 1000. sayısında başarılar.”
Nova Reklam Bilgi Sistemleri Yöneticisi Serhat Özeser
 
Masamızın başucunda yer alıyor 
“Çok hızla değişen ve gelişen sektörümüzdeki haberleri, yenilikleri, dünyadaki gelişmeleri bize sunan, üstelik bunu her hafta başarı ile gerçekleştiren BThaber, masamızın başucunda her zaman yerini almıştır.  Daha nice binlerle ifade edilen sayılarla olmak dileğiyle, şahsınız nezdinde tüm ekibinizi kutlarım.”
TUYAP Bilgi Sistemleri Grup Başkanı Aydın Yıldırım

 
Teknolojinin emekleme dönemlerinde bile vardı 
BTHaber, 1100 sayı, 22 yıl... Teknolojinin emekleme zamanlarında vardı, ışık hızına ulaştığı zamanlarda da olacağına inanıyorum... Bilişim sektörüyle ilgili teknolojik gelişmeleri, güncel projeleri, yeni trendleri çizgisini değiştirmeden bizlere ulaştırdı. Gündemi öğrenmemizi ve takip etmemizi sağladı. Daha nice sayılara..
MV Holding IT Müdürü Ethem Topgül.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics