Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 10:20

Sektörün referans kaynağı

NetApp Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı 
Günümüzde kâr oranları üzerinde hiç olmadığı kadar yoğunlaşan veri baskısı ve son hızla değişen müşteri talepleri, son yıllarda BT yöneticilerini daha fazla harekete geçirmeye başladı. Onlar için artık daha yenilikçi ürünler geliştirmek, daha yaratıcı ve özgün çözümler bulmak her geçen gün daha fazla kayganlaşan rekabet ortamında hayati önem taşıyor. Bu nedenle BT yöneticilerini yenilikçi çözümler konusunda en hızlı ve güvenilir şekilde bilgilendirmek gerekiyor.
Uzun yıllardır sektörde bir referans kaynağı olarak gösterilen BThaber’in bu açıdan önemli bir rol üstlendiğini düşünüyorum. Doğru, hızlı, güvenilir habercilik anlayışını ilke edinmiş BThaber’in ülkemizde BT sektörünün gelişiminde önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar göstermiş oldukları başarılı habercilik yaklaşımlarından ötürü kendilerini kutluyor, bu başarılarını daha nice yıllara taşımalarını temenni ediyorum.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN