Dosya BThaber 23 Yaşında 11 ARALIK 2016 / 10:10

Teknoloji kullanımına destek

Proline İcra Kurulu Başkanı Mehmet Doğanyiğit
 
Şehirleşme oranı hem dünya hem de Türkiye genelinde hızla artarken, insan kaynağı şehirleşmenin yarattığı güvenlik ve çevre sorunları ile baş etmekte bir hayli zorlanıyor. Gelişen teknoloji ise geniş çevrelerce şehirleşmenin yarattığı sorunların çaresi olarak görülüyor. Bu değişime bir çözüm olarak hayatımıza giren “Güvenli ve Akıllı Şehirler” konsepti, insan ve altyapı kavramlarına getirdiği devrimsel bakış açısı ile daha güvenli ve huzurlu bir yaşam imkânı sunuyor.
Buna benzer değişimlerin çok hızlı yaşandığı günümüzde derin analizlere yer veren yayınlar, BT sektöründe faaliyet gösteren firmalar için bir rehber niteliğini taşıyor. Kapsamlı dosya konuları ile teknoloji sektörünün yıllardır nabzını tutan BThaber’i bu nedenle çok değerli bir yayın organı olarak görüyoruz. Teknolojinin BT sektörü içerisinde yer alan tüm firmalar tarafından en verimli biçimde kullanılabilmesine olanak sağlayan BThaber ekibinin başarılarının devamını diliyoruz.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN