BThaber Platform 24 ŞUBAT 2013 / 19:17

Finans ve bankacılıkta teknolojik gelişmeler konuşulacak

Finans ve Bankacılık üzerine yapılacak olan  toplantılarından ikincisi yarın Grand Cevahir Otel’de gerçekleştirilecek.

BT odaklı kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik ürün ve hizmetlerle gelişen finans ve bankacılık sektöründe mobil ödemenin bugünü ve Bankalar Y kuşağına nasıl yaklaşmalı, 2013 yılında beklenen gelişmeler ve yeni eğilimler, veri entegrasyonu süreci, bankaların dönüşüm sürecinde yönetim öyküleri gibi konuların konuşulacağı toplantıda “Pazar Tartışıyor” ve “CIO’lar ve Bankaların Teknoloji Yaklaşımları” konulu paneller düzenlenecek.

Konuşmacılar arasında, ‘Mobil Bankacılık ve Mobil Ödemeler’ başlıklı sunumuyla Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr.Soner Canko, ‘Veri Entegresyonu Süreci’ başlıklı sunumuyla Yapı Kredi Bankası Veri Ambarı ve Veri Madenciliği Geliştirme Müdürü Ahmet Vefa Erdem gibi sektörün deneyimli isimleri yer alıyor.

Toplantının bir de yabancı konuğu bulunuyor. Informatica EMEA Teknoloji Direktörü Bert Oosterhof, finans ve bankacılık sektöründe verinin değerini anlatacak.

 

 

 
ETİKETLER : BThaber Platform

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN