BThaber Platform 25 ŞUBAT 2013 / 17:59

Hakan Aran – İş bankası

[caption id="attachment_35017" align="alignleft" width="150"] Türkiye İş Bankası, ADK ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu
Genel Müdür Yardımcısı[/caption]

Finans sektörünün katma değeri yüksek ürün ve hizmet üretme kapasitesi, önemli ölçüde nitelikli iş gücü ve bilgi teknolojilerine yapılan bilinçli ve uzun süreli yatırımların neticesinde gerçekleşmiştir. Ülkemiz finans ve bankacılık sektörü, içeride ve dışarıda atak, konjonktürel fırsatları vizyoner mahiyette değerlendiren, proaktif stratejilerle bölgesel bir oyuncu olmayı hedefleyen, farklı liglere talip olan bir konsantrasyon sergilemektedir. Özellikle ödeme teknolojileri ve çok kanallı bankacılık alanlarında sektörümüz küresel anlamda fark yaratan teknolojik uygulamalara sahiptir. Eğer kendi aramızda gereksiz tartışmalarla sektör yıpratılmazsa ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasında Anadolu sermayesinin en önemli destekçisi bilgi teknolojilerine yaptığı uzun süreli yatırım ile finans ve bankacılık sektörü olacaktır.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN