BThaber Yuvarlak Masa 30 ARALIK 2017 / 17:00

​Üretim sektörüne yönelik iletişim çözümleri…

BThaber Gazetesi tarafından organize edilen ve sponsorluğunu Alcatel Lucent Enterprise’ın yaptığı Yuvarlak Masa Toplantısı’nda üretim sektöründe teknoloji kullanımı ele alındı. Etkinlikte bir sunum gerçekleştiren Alcatel Lucent Enterprise Satış Müdürü Tolga Battal, birçok sektöre yönelik ürün, çözüm ve hizmetler sunduklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Alcatel Lucent Enterprise olarak şirket kurumlara ses ve veri iletişimi konusunda çözümler sunuyoruz. Hemen hemen her sektör hedefimiz arasında yer alıyor. Turizm, eğitim, sağlık, ulaştırma ve kamu sektörüne yönelik çözümlerimiz bulunuyor. Günümüzde nesnelerin interneti konusu daha fazla gündeme gelmeye ve bu alandaki ihtiyaçlar artmaya başladı. Bu cihazların yönetimi ve kontrolünün sağlanabiliyor olması lazım. Bu alanda da çözümlerimiz bulunuyor. Ses ve veri iletişimi konusunda, özellikle de donanımsal ihtiyaçların maliyetleri konusunda şirketler sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu konuda da kiralama yöntemiyle şirketlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Bizim ana misyonumuz, her şeyi birbirine bağlamak. Bu bağlamda da iki ana başlıkta çalışıyoruz. Ses iletişimi ve veri iletişimi. İster merkezde ister fabrika ya da sahada olsun tüm çalışanların faydalanabileceği çözümleri sağlayabiliyoruz. Üretim ortamları için endüstriyel tip telefonlarımız mevcut.  Tüm ürünlerimiz, kullanıcılarımıza önemli bir avantaj sunuyor. O da enerji tasarrufu.”
Alcatel Lucent Enterprise Teknik Müdürü Mustafa Aydınalp de “Santral, tüm telefon tip ve modelleri, çağrı merkezi, birleşik iletişim ve bu tarz ürünleri içeren ses çözümlerimiz kapsamında sizin uygulamış olduğunuz algoritmaya göre belirli kişiler aranabilir, SMS atılabilir, konferans ortamında görüşme yapılabilir, telefonlar üzerinden doğrudan anonslar geçilebilirsiniz” dedi.
Alcatel Lucent Enterprise’ın ağ çözümleri konusunda bilgi veren Doruk Çetinkaya ise “Alcatel Lucent Enterprise, ağ tarafında da inanılmaz boyutlarda yatırımlar gerçekleştirdi. 16 tane yeni cihaz çıkardık. Neredeyse tüm portföy yenilendi. Onun dışında endüstriyel alandaki switch’lerin tamamını yeniledik. Yeni, ödüllü ve kolay kurulabilir switch’lerimiz ile maliyetleri de düşürebiliyoruz” dedi.
 
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics