BTvizyon 31 OCAK 2018 / 11:49

MechSoft, BTvizyon İstanbul’da döküman ve iş akış kavramlarına dikkat çekecek

8 Şubat tarihinde Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleştirilen BTvizyon Ataşehir etkinliği, bilişim teknolojilerinden çok sayıda sektör paydaşını bir araya getirecek. Etkinlikte MechSoft Türkiye Yönetici Ortağı Gökhan Erdoğdu, akıllı döküman ve bilgi yönetimi konularına değinecek.

 

BTvizyon İstanbul etkinliğine sayılı günler kala, konuşma gerçekleştirecek desteleyicilerimize mikrofon uzattık, 2018 öngörülerini ve BTvizyon Anadolu Toplantıları hakkındaki düşüncelerini sorduk.

 

-Firmalara verimlilik sağlayacak ve yeni gelir kapıları açacak dijital dönüşüm projelerinin hız kesmeden devam edeceğine inanıyoruz. Bu sayede firmaların rekabetçi pazarda bir adım daha öne geçebilecek kuvvete kavuşacaklarından eminiz; çünkü dijital dönüşüme ayak uyduramayan firmaların orta ve uzun vadede birçok alanda problem yaşacaklarını düşünüyoruz.

 

-Bu doğrultuda Bursa’da gerçekleştirilecek olan BTvizyon etkinliğinde izleyicilere ne tür mesajlar vereceksiniz.

Hedefimiz, her ölçekteki firmanın yazılım teknolojilerinin sunduğu avantajlardan faydalanarak, dijital dönüşümde yer almalarını sağlamak. Çalışma alanlarımızdan birisi olan Doküman ve İş Akış Yönetimi dijital dönüşümün önemli alanlarından birisi. BT Vizyon toplantılarında, bu alana yapılan yatırımın firmalara sağlayacağı faydalardan, yatırım yapılırken ise nelere dikkat edilmesi gerektiğinden ve biraz da bu alanın geleceğinden bahsediyor olacağız.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics