Dosya Dijital Dönüşüm ve Mobil Uygulamalar Dosyası 06 KASIM 2016 / 16:33

Dijital dönüşüm mü yoksa dijital evrim mi

Dijital Dönüşüm artık kaçınılmaz bir hal aldı. Dijital dönüşümün en önemli parçalarından biri olan mobil iletişim de keza aynı şekilde şirketlerin en önemli araçlarından biri haline geldi. Mobil iletişimle birlikte mobil uygulamalar şirketlerin hayatına girdi, hareket halinde olan çalışanların işini kolaylaştırdı, daha verimli bir hale getirdi. Hatta daha önce masa başında çalışması gereken çalışanlar bile dijital dönüşüm ve mobil uygulamalar sayesinde hareket edebilir duruma geldiler. Aslında günümüzde yaşanan dijital dönüşümden daha çok bir dijital evrim. Çünkü birçok iş süreci ve iş yapış yöntemi kökünden değişiyor.
Dijital dönüşümü yakalayan, mobil uygulamaları kullanan şirketler rakiplerine göre daha avantajlı hale geliyor. Hatta günümüzün normali haline geliyor bile diyebiliriz.
Bundan sonraki sayfalarımızda dijital dönüşüm ve mobil uygulamalarla ilgili önde gelen şirketlerin bakış açılarını, bu alandaki yeni eğilimleri ve yeni teknolojileri bulacaksınız. 
ETİKETLER : 1095

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN