Dosya Dijital Dönüşüm ve Mobil Uygulamalar 25 NİSAN 2016 / 11:24

Dijital dönüşümde yeni evre…

Mobil kelimesi artık sadece bir teknolojik ürünler ve çözümler grubunu değil, bir yaşam biçimini anlatıyor. Mobil olmak, mobilde iş yapmak, mobil cihazları kullanmak, mobil teknolojilerle çözümler geliştirmek ve hizmet sunmak günün normali haline geldi. 2000’lerin başıyla birlikte konuşulmaya başlayan “dijital dönüşüm” kavramı ise mobil teknolojiler ile birlikte gerçek manada kurumların hayatının içine girmeye başladı. İş ofis binalarından sokağa, masa üstlerinden ceplere taşındı.
Dijital dönüşümü sadece bir ‘teknoloji hamlesi’ olarak gören şirketler geride kalırken, bu dönüşümü kurum DNA’larının parçası haline getiren şirketler ise kazandıkları hız, performans, verimlilik ve yaratıcılık gücüyle rekabette ve inovasyonda çok avantajlı hale geldiler.
Dolayısıyla dijital dönüşüm bir kere uygulanan ve biten bir proje değil, sürekli devinen ve her gün gelişen bir nefes alma şekli oldu. 2016 yılı, hızlanan mobil altyapılar, ortaya çıkan yeni iş yapma biçimleri ve teknolojiden yararlanma şekilleri ile daha da hızlı bir dijital dönüşümü hayatlarımıza sokuyor.
Bu gelişmelerin ele alınacağı ve BThaber’in de medya ve içerik sponsoru olduğu “Dijital Dönüşüm ve Mobilite Teknoloji Platformu” hem iş birimleri yöneticilerine hem de teknoloji liderlerine evsahipliği yapacak. Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi tarafından 28 Nisan Perşembe günü Hilton Bosphorus Oteli’nde gerçekleştirilecek ve tam gün sürecek olan etkinlikte ele alınacak konular şöyle sıralanıyor:

Dijital dönüşüm eğilimleri
Mobilin iş yapma alışkanlıklarına etkisi
Dijital merkezli inovasyon yönetimi
İş modellerini yeniden tasarlamak
Mobil ile açık iletişime hazırlanmak
Bilgi yönetiminden süreç optimizasyonuna dijital dönüşüm
Dijital dönüşümü gerçekleştirmek ve sürekli kılmak için ne gerekiyor?
Mobil yaşamla birlikte oluşması gereken yeni güvenlik alışkanlıkları. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics