Dosya Dijital İşler Dijital Kazançlar 26 ŞUBAT 2017 / 17:08

​DİRENMEK, DEĞİŞEN İŞ DÜNYASINA KARŞI DURMAKTIR

“Günümüzün müşteri odaklı rekabetçi ortamında değişen koşullara, zamanında uyum sağlamak, şirketler için artık hayati derecede önemli oldu. Dijital dönüşümün bir parçası olan elektronik arşiv ve doküman yönetim sistemleri firmaların maliyetlerini düşürürken, hızlı, proaktif ve müşteri odaklı olmalarını desteklemekte. Müşteriler bilgi altyapısı sağlam, değişimlere hemen uyum sağlayabilen, istendiğinde gerekli bilgiyi paylaşabilen firmalarla çalışmayı tercih etmekte. Çalıştıkları firmaların, değişen koşullar sonucunda, oluşan yeni ihtiyaçlarına hemen cevap vermelerini beklemekte. Fakat dijital dönüşümü kabul etmeyen, elektronik ortamda doküman arşiv ve yönetim çözümü olmayan firmaların, değişen müşteri taleplerine uyum sağlaması ve zamanında cevap vermesine imkan yok. Biz PaperWork® çözümümüzle dijital dönüşüm alanında, gelişmiş yazılım teknolojisinin getirdiği düşük işletim maliyet avantajı sayesinde, her ölçekteki firma tarafından uygulanabilir olmasını sağlamaya çalışıyoruz. PaperWork’ün esnek iş akış çözümü, süreçler üzerinde tam bir hakimiyet kurmanızı sağlar. Doküman yönetimi ve iş akışını bütünleşik olarak sunan çözümümüz ile değişen rekabet koşullarına hızlıca uyum sağlayabilirsiniz. Gelişmiş entegrasyon yapısı her türlü ERP, CRM gibi uygulamalardan veri alıp iş akış sistemimiz içerisinde onay işlemlerinden geçirebilirsiniz. Böylelikle tüm işinizi dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken, dijital dönüşüm süreç uyarlamalarında yaygın olarak gözden kaçan aşağıdaki hataların yapılmaması:
TANIMSIZ HEDEFLER: Hedefler önceden tanımlanmazsa, yalnızca para boşa harcanmakla kalınmaz, aynı zamanda iş kaybı ve kâr kaybı da yaşarsınız.
DOKÜMANTE EDİLMEYEN İŞLEMLERİ OTOMATİKLEŞTİRME: Süreci oluşturan görev ve aşamaları bulmaya, girdi ve çıktıları tanımlamaya yardımcı olacak uzmanlığı bulmanız gerekir. Süreçlerin düzenlenmesi ve tutarsız sonuçlardan kaçınmaya yardımcı olması nedeniyle, süreçlerin dokümantasyonu daima otomasyondan önce gelmeli.
VERİMSİZ SÜREÇLERİ OTOMATİKLEŞTİRME: Süreç optimizasyonu, darboğazları tanımlamaya ve ortadan kaldırmaya ve gerçekleştirilen işlemleri artırmaya yardımcı olacaktır. Süreçleri test etmek, doğrulamak ve iyileştirmek için standartları ve prosedürleri oluşturmaya dikkate edin.
İNSAN FAKTÖRÜNÜ UNUTMAK: Çalışanlarınıza değişikliği kabul etmesi için sebepler verecek programlar da geliştirebilirsiniz. İnsanları yeni bir şekilde çalışmaya motive ederek, otomasyonun sonucunu büyük ölçüde artırabilirsiniz.”
  
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics