Dosya Dijital Signage 15 OCAK 2017 / 16:59

Hedef kitleler için net mesajlar

Teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızın hemen hemen her noktasını ekranlar kapsar oldu. Uzmanlar, etrafımızı saran bu ekranların her geçen gün artacağını öngörüyorlar. Tabii bu ekranlar, hem iç hem de dış alanlarda geniş ve hedef kitlelere verilecek mesajlar açısından da önemli bir platform oluşturuyorlar.
Digital signage olarak bilinen kapalı devre sayısal yayıncılık hem kamu kurumlarının vatandaşlara vereceği mesajlar hem de özel şirketlerin müşteri kitlelerine ulaştıracağı mesajlar açısından önemli bir mecra haline geldi. Farklı mekanlardaki hedef kitlelerine zengin bir içerik ile ulaştırmak istedikleri mesajları ve reklamları ileten şirketler ve kurumlar önemli bir verimlilik ve maliyet avantajı elde ediyorlar. Ekran, içerik ve sunum açısından toplu çözümler sunan platformların artması, bu konuda dünya çapında hizmet veren Türk şirketlerinin ortaya çıkması, bu pazarının gelişiminin önemli bir göstergesi olarak kabul edilebilir.
 
 
ETİKETLER : 1105

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN