Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 15:51

“Bilişim sektörünün zirvesinde yer almak bizim için büyük onur”

Türkiye’nin iletişim ve yakınsama teknolojileri öncüsü Türk Telekom olarak, grup şirketlerimizle yarattığımız sinerji ve ülkemizi iletişim alanındaki en yeni teknolojilerle tanıştırma misyonumuz ile yatırımlarımızı sürdürüyoruz.  Müşterilerimizin yaşamına değer katan, işlerini daha hızlı ve kolay bir biçimde çözümlemelerine olanak sağlayan ürün ve hizmetler geliştirip kullanıma sunuyoruz.
2005 yılında Türkiye’de ADSL kullanıcı sayısı 1,5 milyon iken, bugün genişbant abone sayısının 7 milyon seviyesine ulaştığını görüyoruz. Son 6 yılda fiber optik kablo uzunluğumuzu yüzde 40 oranında artırdık ve bugün 150.600 kilometrelik fiber optik altyapıya ulaştık. Ülkemizin sadece büyük şehirlerinde değil, 81 ilinde fiber altyapısına ilişkin yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’deki altyapımıza ek olarak Avrupa’da 16 ülkede 27 bin km fiber optik altyapıya sahip olan Pantel International da Türk Telekom ailesine katıldı. Böylece altyapımızla Türkiye sınırlarını aşmış olduk.
Odağına müşteri memnuniyetini alan tüm faaliyetlerimiz paralelinde bir kez daha bilişim sektörünün zirvesinde yer almak bizim için büyük bir onur.
Türk Telekom Ailesi olarak tüm ülkemiz, müşterilerimiz ve paydaşlarımız için değer üretmeye devam edeceğiz.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics