Dosya 11 TEMMUZ 2010 / 18:10

Ar-Ge ile büyüme sağlandı

Bu yıl çağrı merkezi hizmetlerinin ayrı bir kategori olarak değerlendirildiği Dışkaynak Hizmeti Kategorisi’nde gelir sıralamasına göre birinciliği Multinet aldı. Ödül sonrasında pazarı ve birinciliği değerlendiren Multinet Genel Müdürü Uğur Yıldırım, “Dünyada ve Türkiye’de 2009 yılını genel bir ekonomik kriz ile tamamladık ve kriz hala piyasadan çekilmiş değil. Bu süreçte kimi şirketler, daralma yaşarken kimi şirketler de büyümeye devam etti. Biz 2009 yılında, Ar-Ge yatırımlarımıza devam ettik ve mevcut hizmetlerimizi daha da geliştirerek hem çalışan sayısı bakımından hem de finansal olarak büyüyen şirketler arasında yer aldık” dedi. 2010 ve 2011’de Türkiye’de çok hızlı bir yükseliş yaşanacağını belirten Yıldırım, sektörün bu gelişmelerle birlikte yeni fırsatlara ve projelere tanıklık edeceğini kaydetti.
Bu kategoride liderliği beklediklerinin altını çizen Yıldırım, “Dışkaynak kullanım hizmeti kategorisinde aldığımız bu ödül yaptığımız güçlü yatırımların, yenilik odaklı hizmet stratejimizin, 10 yıldır sürdürdüğümüz istikrarın ve çabanın
eseridir” dedi.
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN