Dosya 23 EYLÜL 2012 / 16:54

Avrasya’nın en iyi projeleri taçlandı

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi 2012’de bu yılki ICT Summit Eurasia Ödülleri’nde ipi göğüsleyen; Hindistan’da hayata geçirdiği projesi ile Telenity oldu.
Avrasya bölgesindeki ülkelerin BT şirketlerinin hayata geçirdiği başarılı uluslararası projeleri ödüllendiren ICT Summit Eurasia Ödülleri, bu yıl final için Türkiye’den ve bölgeden seçilen 12 proje arasında sahibini buldu. Jüri Özel Ödülü’nü Bangladeş’ten katılan FSB Future Solution for Business’ın Amar Desh Amar Gram (Benim Ülkem Benim Köyüm) projesi ile aldığı ödüllerde, üçüncülük ödülü “Genband A2 İletişim Uygulama Sunucusu 9.1 sürümü” projesi ile Netaş’ın oldu. Suudi Arabistan’da Riyad Kral Fahd Havaalanı “rapor yönetim sistemini” hayata geçiren TAV BT’nin ikincilik ödülünü aldığı ödüllerde, birinciliği ise Hindistan GSM operatörleri Bharti Airtel ve Idea Cellular için “konum bazlı sosyal ağ çözümü” geliştiren Telenity aldı.
ETİKETLER : Sayı:889
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN