Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 16:35

Başarı bir tavırdır!

20 yılı aşkın bir süredir gündemi belirlemenin kıvancı ve gururu, sektörün nabzını tutabilmenin şevk ve heyecanı, akan veriyi (data) bilgiye dönüştürebilmenin ustalığı, daima iyiyi daha da iyiyi hedefleme çabası, ilkeli, tarafsız, esnek ve çağdaş  bir gazetecilik anlayışı  İnterpromedya’yı bugünlere kadar getiren etkenlerden birkaçıdır. İnterpro’nun Bilişim 500 Araştırması’nda gösterdiği azmin, başarının ve yüksek performansın Türkiye’de pek çok kuruma örnek olmasını dilerim.
Yaşadınız mı yoğunluğuna yaşayın, kucakladınız mı sımsıkı kucaklayın, inandınız mı önünüzde hiçbir engel tanımayın. Herkes kadar yaparsanız hiçbir şey yapmamışsınızdır, unutmayın, deniz varsa korsan da elbet olacaktır ancak yenilgiyi kabul etmediğiniz sürece yenilmezsiniz; Başarı bir tavırdır !
Biliyor ve inanıyoruz ki, dünyamız; kirlilik yaratanlar nedeniyle değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlike altındadır. Ayrıca, gelecek kuşaklara ve dünya üzerindeki yaratılmış olan tüm canlılara onlara sormadan onlardan ödünç aldığımız “sürdürülebilir bir yaşam” borcumuz var... 29 Kasım’da Ege kıyılarına diktiğimiz 2300 çam fidanı, tüm insanlığa E-Kart’ın 2011 yılını “faaliyetleri nedeniyle çevreyi hiç kirletmemiş” yani bir başka deyişle “0” karbon salınımı ile tamamlamış bir sanayi kuruluşu olduğunun yaşayan kanıtı olacak nesiller boyu... Gelecek hedefimiz “Sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye duyarlı bir sanayi kuruluşu olarak, dünyaya bıraktığımız karbon ayak izimizi sıfırlayabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam etmektir.” İş sonuçlarımız ancak bu çerçeve içinde kaldığı sürece bir anlam ifade etmektedir.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN