Dosya 12 EKİM 2010 / 19:58

Bilişim haftasının ardından

Bilişim alanında Türkiye’nin ve bölgenin en büyük etkinliği konumunda bulunan Bilişim Zirvesi ve CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, 4-10 Ekim günlerinden oluşan Bilişim Haftası’na gündemini vurdu.

Bilişim alanında Türkiye’nin ve bölgenin en büyük etkinliği konumunda bulunan Bilişim Zirvesi’10 ve CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, 4-10 Ekim günlerinden oluşan bilişim haftasına gündemini vurdu.
Bu sene 10.’cu yılını kutlayan Bilişim Zirvesi’10, 4-5 Ekim günlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Zirvenin ana sponsorluğunu ise Turkcell üstlendi. Telekom, finans, e-devlet, yeni medya ve e-sağlık konularında konferanslara da evsahipliği yapan zirvede ayrıca iş ve teknoloji çözümleri oturumları da gerçekleştirildi.
6-10 Ekim günleri arasında Türksat ana sponsorluğunda, Tüyap Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, yenilenen içeriği ile iş dünyası ve teknoloji meraklıları için önemli bir platform oluşturdu.
Bilişim Zirvesi’10 ile ilgili detaylı bilgileri, bu dosyamızın ilerleyen sayfalarında bulabilirsiniz.
ETİKETLER : Dosya Sayı:791
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN