Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 15:33

Bilişim Liderleri Sahne Aldı

İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2011 sonuçları geçtiğimiz hafta gerçekleşen törenle açıklandı. Törenin detayları dosyamızda.

Türkiye bilişim sektörünün tek referans kaynağı olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması”nın 2011 yılına ait sonuçları belli oldu. İnterpromedya Araştırma Grubu tarafından gerçekleşen araştırmanın sonuçları 16 Temmuz günü gerçekleşen bir törende açıklanırken, farklı kategorilerde birinci olan şirketlerin yöneticilerine de plaketleri verildi. Dijital Türkiye Platformu’nun desteğiyle gerçekleşen araştırma bu yıl farklı kategoriler ile de zenginleştirildi.

Araştırma sonuçlarının detaylı olarak yer aldığı İlk 500 Bilişim Şirketi Yayını da hazırlandı. Farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin yöneticileri, CIO’lar, kamu kurumlarının yöneticileri, Türkiye’ye yatırım yapmış ya da yapmayı düşünen uluslararası şirketler, ticari ataşelikler, danışmanlık şirketleri ve bilişim sektöründe yer alan şirketlerin yöneticileri tarafından takip edilen İlk 500 Bilişim Şirketi Yayını’nı İnterpromedya’dan temin edebilirsiniz.
ETİKETLER : Dosya Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN