Dosya 08 TEMMUZ 2011 / 17:03

Bilişim sektörünün 2010 yılı yıldızları

İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın sonuçları ve sonuçların açıklandığı geceden kareler bu haftaki dosyamızda.

Bilişim sektörünün Türkiye’deki tek referans kaynağı İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın 2010 yılı verilerine dayanan sonuçları belli oldu. İnterpromedya Pazarlama Hizmetleri ve Araştırma Grubu tarafından gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları, 27 Temmuz Pazartesi günü düzenlenen bir törenle kamuoyuna açıklandı.
İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törende, Türkiye bilişim sektörünün özel sektör ve kamu kanadından isimleri bir araya geldi. Törenin açılış konuşmasını Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Dr. Tayfun Acarer yaparak, Türkiye’de BT sektörünün ulaştığı noktayı ve hedeflerini katılımcılara aktardı. Her yıl olduğu gibi bilişim sektörünün en büyük 10 şirketi sıralamasının yanında, farklı kategorilerde öne çıkan BT sektörünün Türkiye’deki öncü şirketleri de, özel sektör ve kamu kanadından yetkili isimlerden sertifikalarını aldı. Bu törenin ardından düzenlenen kokteylde, sektör yetkilileri biraraya gelerek, bilgi paylaşımında bulunma fırsatını yakaladı.
ETİKETLER : Dosya Sayı:829

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN