Dosya 11 TEMMUZ 2010 / 18:00

Bilişim sektörünün yıldızları 2009

Bilişim 500 Araştırması’nın sonuçları ve plaket alan şirketlerden görüşler bu haftaki dosyamızda.

Türkiye bilişim sektörünün tek referans kaynağı konumunda bulunan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın 2009 yılı sonuçları belli oldu. İnterpromedya Pazarlama Hizmetleri ve Araştırma Grubu tarafından gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları, 28 Haziran günü İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen bir törenle açıklandı.
Törene; Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, BTK Başkanı Tayfun Acarer, Türkiye Bankacılar Birliği Başkanı Ersin Özince ve Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vedat Akgiray da katıldı.
Bilişim sektörünün en büyük 10 şirketinin yanı sıra farklı kategorilerin en başarılı şirketlerine plaketleri İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencileri tarafından verildi. Tören sonrasında gerçekleştirilen kokteylde, bilişim sektöründe yer alan şirket ve kurumların yöneticileri bol bol sohbet olanağı da buldular.
ETİKETLER : Dosya Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN