Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 16:22

Büyürken kaliteden ödün vermiyoruz

İnterpromedya’nın  13. sünü gerçekleştirdiği  ‘İlk Bilişim 500 Şirketi’ araştırması; gerek bilişim sektörüne  gerekse Türkiye pazarına ışık tutmaktadır. Titizlikle çalışılarak belirledikleri kategoriler arasında, iki ayrı kategoride birinciliğe layık görülmek şirketimizi gururlandırmıştır.  Sektörümüze değerli katkıları için İnterpromedya’ya teşekkür ederiz.
Dünyada; Mağazacılık ve Bankacılık Self Servis Çözümler alanında lider konumda olan NCR şirketinin Türkiye temsilcisi olarak bizler;  çözümlerin Türkiye’de ilk kurulduğu yıllardan bu yana  mağazacılıkta yazar kasa çözümleri, bankacılıkta ise ATM çözümleri ile Türkiye’de de liderliğimizi sürdürmekteyiz. Başarımızın sürekliliğine en temel sebep; değişen dünya ve Türkiye’mizde, değişimleri takip ederek büyüyebilmektedir. Büyürken kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimize sunduğumuz çözümleri güçlü bir hizmet anlayışı ile destekleyebilmektedir.
NCR,  güçlü Ar-Ge altyapısıyla geleceğe dair ihtiyaçlar için bugünden yatırım yapmaktadır. Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiş olan NCR, önümüzdeki  günlerde de yaratıcı projelere imza atmaya devam edecektir. Self servis hizmet noktası terminaller; farklı tasarımlar, farklı arayüzler ve farklı görsellerle  zenginleşerek müşterilere değişik  deneyimler  yaşatacaktır. Her geçen gün önemi artan mobil teknolojilerinin de desteğiyle, gelecekte self servis çözümleri  bugünden farklı  yerlerde olacaktır.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics