Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 16:22

Büyürken kaliteden ödün vermiyoruz

İnterpromedya’nın  13. sünü gerçekleştirdiği  ‘İlk Bilişim 500 Şirketi’ araştırması; gerek bilişim sektörüne  gerekse Türkiye pazarına ışık tutmaktadır. Titizlikle çalışılarak belirledikleri kategoriler arasında, iki ayrı kategoride birinciliğe layık görülmek şirketimizi gururlandırmıştır.  Sektörümüze değerli katkıları için İnterpromedya’ya teşekkür ederiz.
Dünyada; Mağazacılık ve Bankacılık Self Servis Çözümler alanında lider konumda olan NCR şirketinin Türkiye temsilcisi olarak bizler;  çözümlerin Türkiye’de ilk kurulduğu yıllardan bu yana  mağazacılıkta yazar kasa çözümleri, bankacılıkta ise ATM çözümleri ile Türkiye’de de liderliğimizi sürdürmekteyiz. Başarımızın sürekliliğine en temel sebep; değişen dünya ve Türkiye’mizde, değişimleri takip ederek büyüyebilmektedir. Büyürken kaliteden ödün vermeyerek müşterilerimize sunduğumuz çözümleri güçlü bir hizmet anlayışı ile destekleyebilmektedir.
NCR,  güçlü Ar-Ge altyapısıyla geleceğe dair ihtiyaçlar için bugünden yatırım yapmaktadır. Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiş olan NCR, önümüzdeki  günlerde de yaratıcı projelere imza atmaya devam edecektir. Self servis hizmet noktası terminaller; farklı tasarımlar, farklı arayüzler ve farklı görsellerle  zenginleşerek müşterilere değişik  deneyimler  yaşatacaktır. Her geçen gün önemi artan mobil teknolojilerinin de desteğiyle, gelecekte self servis çözümleri  bugünden farklı  yerlerde olacaktır.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN