Dosya 27 ŞUBAT 2011 / 18:00

Çağrı dünyası katma değere yöneliyor

Bu hafta dosya sayfalarımızda çağrı merkezi sektöründeki son yenilikler ele alınıyor.

Strateji, insan kaynağı, süreç ve teknoloji yönetimi bileşenlerinin bir araya geldiği çağrı merkezleri pazarlama, müşteri memnuniyetini artırma, satış, destek gibi birçok konuda kurumlara önemli bir platform sunuyor. Ülkemizdeki pek çok çağrı merkezi uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Çağrı merkezleri tarafından sunulan hizmetler günümüz iş dünyasında şirket stratejilerinin de ayrılmaz bir parçası haline geldi. Gelişen teknolojilere paralel olarak çağrı merkezlerinden sunulan hizmetlerin hem sayısı hem de kalitesi de artıyor. Dolayısıyla çağrı dünyası artık katma değerli hizmetlere yöneliyor. 3G gibi teknolojiler de bu konuda çağrı merkezlerinin en büyük destekçisi.
Bir müşteri etkileşim ortamı olan çağrı merkezlerini en yaygın olarak kullanan şirketlerin finans, telekom, ulaşım gibi sektörler olduğunu görmekteyiz. Aslına bakılırsa bu çok doğal bir sonuçtur; müşteri sayısı arttıkça, kurumsal müşteri iletişim ihtiyacı da artmakta ve çağrı merkezi hizmetleri devreye girmekte.
Diğer bir yandan ise çağrı merkezi teknolojilerine yatırım yapan şirketler günümüzde daha az maliyetle ve daha fazla verimlilik sağlayan teknolojileri uygulama arayışlarını da sürdürüyorlar.
ETİKETLER : Dosya Sayı:810

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN