Dosya 08 TEMMUZ 2011 / 18:04

Dışkaynak kullanımında Multinet imzası

Multinet, İnterpromedya tarafından düzenlenen “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2010” Araştırması’nda  “Yazılım” kategorisinde birinci oldu.
Yazılım ve Hizmet kategorileri altında değerlendirilen 3 dalda da aday olan Multinet, “Dışkaynak Hizmetleri, Çeşitli İş Uygulamaları ve Sektörel Yazılım” dallarında da ayrı ayrı birincilik ödülünü almaya hak kazandı.
Multinet’in inovatif bakış açısıyla kurumsal ihtiyaçları çözümlemeye yönelik bütünleşik projeler geliştirdiğine dikkat çeken Multinet CEO’su Uğur Yıldırım şunları kaydetti:
“Akıllı kart teknolojisi ve ön ödemeli sistemler pazarında yarattığı farklılıklarla öncü olan Multinet, yoğun rekabet ortamına rağmen Ar-Ge’ye önemli bütçeler ayırarak sektöründe lokomotif görevi üstleniyor. Bundan sonraki süreçlerde vizyonumuza uygun olarak tüm kapıları açan sihirli bir kart olma yolunda emin adımlarla ilerlerken kısa bir süre sonra yazılım ve çözümlemelerimizin tüm dünyada kullanılacak olmasının mutluluğunu yaşıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:829

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN