Dosya 12 EYLÜL 2010 / 18:00

İnşaat sektörü BT ile yeniden şekilleniyor

Bu haftaki dosyamızda teknolojinin her geçen gün daha çok kullanılmaya başlandığı inşaat sektörünü mercek altına alıyoruz.

Son yıllarda sürdürülebilirlik kavramı, akıllı binalar kavramı ve müşterilerin değişen teknoloji beklentileri ile karşı karşıya olan inşaat sektöründe, bilişim teknolojileri çözümleri sektörün öncelikli başlıkları arasında yer alıyor. İnşaat şirketleri ERP ve CRM çözümleri ile verimlilik kazanırken yeni tasarım teknolojileri, enerji tasarrufunu da kurgulayan projelendirmelere olanak sağlıyor. İletişim altyapısı ve sunulan teknoloji olanaklarının tercih unsuru olduğu, ses, veri ve görüntü iletişimi için bütünleşik iletişim altyapılarının önem kazandığı sektörde yeni nesil yapıların IP üzerinde şekilleneceği öngörülüyor.
ETİKETLER : Dosya Sayı:787
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN