Dosya 11 TEMMUZ 2010 / 18:00

Lokomotif rol öne çıkacak

Vodafone İlk 10’da üçüncülük pozisyonunu korudu. İlk 500 Bilişim Şirketi Sıralaması hakkında değerlendirme yapan Vodafone Türkiye Genel Müdürü Serpil Timuray, şunları aktardı: “Bilişim sektörünün ülkemizin gelişiminde çok büyük bir potansiyeli olduğunu görüyoruz. Bu anlamda da çok düzenli olarak Türkiye’nin ilk beş yüz bilişim şirketinin değerlendirmesini yapan bu organizasyonu çok anlamlı buluyorum. Bu aynı zamanda sektörü inovasyona teşvik eden bir organizasyon. Sektörümüzde cirosal anlamda üçüncü şirket konumunda olmaktan son derece memnunuz.”
Ekonomik kriz döneminde bile sektörün büyümeyi başardığına işaret eden Timuray, “Önümüzdeki süreçte küresel konjonktürün daha iyileşmesini bekliyoruz. Aynı zamanda ülkemizin makro ekonomik göstergelerine de daha pozitif bakıyoruz. Şüphesiz böyle bir süreçte sektörümüz de büyüyecektir. Daha da önemlisi bu sektör diğer sektörlerin büyümesinde lokomotif olmaya devam edecek. Bu rolü giderek daha ön plana çıkacak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN