Dosya 03 HAZİRAN 2012 / 16:22

Mobil ve iş dünyası yakınlaşmaya devam ediyor

Mobil cihazlar ve sosyal iş yazılımlarıyla ilgili tüm detaylar dosya sayfalarımızda.

Mobil cihazların ve sosyal iş yazılımlarının hızla önemli iş araçları olarak ortaya çıktığı bir gerçek. Bu hareketle birlikte tüketiciye temas eden ve rekabette kalmak isteyen her şirketin pazarlamadan, müşteri hizmetlerine ve satışa, ürün geliştirmeden insan kaynaklarına kadar iş faaliyetlerinin neredeyse her alanını bu yönde dönüştürmesi gerekiyor. Uygulamalara erişim ne şekilde sağlanırsa sağlansın, her boyuttaki işletmenin, dünyanın her yerindeki müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanlarıyla iletişim içinde olmaları ve işbirliği yapmaları gerekiyor. Sosyal ağlar, mobil cihazlar, insanlar arasında artarak gelişen işbirliklerini bir bütün olarak ele almak gerekiyor.
İnternet ve mobilitenin birbirine yaklaşmasıyla internet pazarında mobil internet hizmetlerine odaklanma da artış eğilimi gösteriyor. Bu odaklanma ile özellikle navigasyon hizmetleri yaygınlaşacağı, mobil olarak gerçekleştirilebilen bankacılık işlemlerinin daha kapsamlı hale geleceği, mobil cihazlarla internet üzerinden rahatlıkla alışveriş yapılabileceği söylenebilir. Tüm bunların yanında gibi uygulamaların hızla yaygınlaşmasıyla benzer iş uygulamalarının da önü açılmış oluyor ve sunulan hizmetlerin arasına yepyeni servisler, web toplulukları ekleniyor.
ETİKETLER : Dosya Sayı:874

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN