Dosya 20 HAZİRAN 2010 / 18:00

Ofis sınırları ortadan kalkıyor

Yeni nesil ofis çözümleriyle ilgili son gelişmeler bu haftaki dosya sayfalarımızda yer alıyor.

Gelişen bilgi ve iletişim teknolojileri, hayatın her alanında olduğu gibi ofis kavramına da yeni bir boyut kazandırıyor. Dolayısıyla artık ofisler, dört duvar olmanın ötesinde dizüstü bilgisayarların ya da mobil telefonların olduğu her yer haline dönüşüyor.
Genişbant teknolojisi, tümleşik iletişim çözümleri, kendini sürekli yenileyen donanımlar ve bunları destekleyen yazılımlar sayesinde iş süreçleri, daha verimli hale geliyor ve kesintisiz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Böylece ofisteyken olduğu gibi dışarıdayken de iş süreçleri rahatlıkla takip edilebiliyor. Özetle yeni nesil ofis çözümleri, yer ve zaman bağımsız çalışma olanağı sunuyor.
Yeni nesil ofis çözümlerinin odağında; iş yapış şekillerinin verimli, kolay yönetilebilir ve tasarruf odaklı hale getirilmesi yer alıyor. Bu paralelde kullanılan donanımlar ve çözümler, her geçen gün daha fazla çevreci yaklaşımı da destekler hale geliyor. Burada doğal bir etkileşim söz konusu. Yeni nesil ofis teknolojilerinin amaçladığı etkin çalışma şekilleri, çevreci BT’yi destekler unsurları kendiliğinden ortaya koyuyor.
ETİKETLER : Dosya Sayı:776
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN