Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 15:57

Sektör üzerinde büyüme başarıyı da getirdi

Bu yıl on üçüncü defa düzenlenen Bilişim 500 etkinliğinin önemine değinen Avea Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, “Avea olarak bu güzel organizasyonda yer almak çok güzel. Yıllardır listede dördüncü sıradayız. Bu yıl da hedefimiz ilk dörtte yer almaktı ve bunu da başardık. Her sene büyüme oranlarımızı artırıyoruz. Geçen sene yüzde 16 ile sektörün üzerinde bir büyüme gösterdik. Dolayısıyla her sene hem yatırımlar anlamında hem de ciro anlamında büyüyerek yolumuza devam ediyoruz” dedi.
Büyümeyi getiren mottolarını çalışmak olarak belirlediklerini ifade eden Onat, sözlerini şöyle bitirdi:
“Avea olarak her konuda olduğu gibi özellikle müşteri deneyimi iyileştirme konularında çok çalışıyoruz. Çağrı merkezi, bayi ağı gibi diğer kanallarımıza da sürekli yatırım yapıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN