Dosya 11 TEMMUZ 2010 / 18:10

Sektöre yön veren teknolojiler

Alcatel-Lucent, Telekomünikasyon Altyapı Donanımı ve Hizmet İhracatı Kategorileri’nde birinci oldu. Törende şirket adına plaketi alan Alcatel-Lucent Teletaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kançal, “Bu başarılar, hepimiz için önemli bir motivasyon kaynağı oldu. 11 yıldır bu sıralamada yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında çok büyük projelerde yer alıyoruz. Telekomünikasyon sektörüne yön veren yenilikçi teknolojilerimizle önde gelen operatörlerin tercihi olmayı başaran bir şirketiz. Hiç kuşkusuz, hedefimiz yaptığımız kaliteli işlerle daha pek çok Bilişim 500 plaketi almak olacak” dedi.
Geçtiğimiz yıl Alcatel-Lucent’ın Azerbaycan ve Türkiye’deki toplam gelirlerinin bir önceki yıla göre yüzde 10,5 artarak 353 milyon TL olduğunu belirten Kançal, söz konusu gelirin Ar-Ge, teknik destek ve operasyon hizmetleri gibi uluslararası faaliyetlerden elde edilen kısmının 51 milyon TL olarak gerçekleştiğini; 2009 net dönem kârının ise yüzde 70,6 artarak 11,2 milyon TL’ye ulaştığını söyledi.
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN