Dosya 13 KASIM 2011 / 16:45

UÇTAN UCA TAM DESTEK

OT/VT alanında 20 yılı aşkın zamandır faaliyet gösterdiklerini belirten Bilkur Genel Müdürü Zümral Erciyas, uzmanlık alanlarını ise barkod çözümleri olarak gösterdi. Barkod sistemleriyle en doğru bilginin hızla alınabildiğine işaret eden Erciyas, birçok markanın Türkiye dağıtıcılığını yürüttüklerini de sözlerine ekledi. Bu ürünler arasında barkod okuyucular, barkod ve etiket yazıcılar, el terminalleri yer alıyor. Boer Ürün Yönetimi ve Pazarlama Grup Müdürü Korkud Kılınç, sektörde 10 yılı aşkın faaliyetleri süresince, depo otomasyonu, saha satış, demirbaş takibi gibi klasik OT/VT projelerinin yanında, fuar giriş sistemi, RFID ile çalışan otobüs garajı, barkod ve RFID teknolojisinin ortak kullanıldığı bir büyükbaş hayvan çiftliği, cep telefonu ekranından okuduğu barkodla havaalanında biniş kartı basabilen kiosk, hattan geçen ilaca göre kendini otomatik ayarlayan asansörlü ilaç takip sistemi modülü, 2 boyutlu barkodları hologramın içinden okuyan özel sistemler gibi farklı projelere imza attıklarını söyledi. Sektördeki bazı şirketlerden farklı olarak, donanım tedarikçisinden çok, bir proje şirketi profilinde olduklarını hatırlatan Kılınç, alanında önde gelen donanım üreticileri ile işbirliklerinin olduğunu, müşteriye anahtar teslim ve özelleştirilmiş çözümler üretebildiklerini de belirtti.
Tecpro Bilgi Teknolojileri Barkod&POS Otomasyon Sistemleri Kanal Yönetmeni Uğur Demirdiş ise OT/VT’nin, birçok farklı sektörün günümüzde ilgi gösterdiği yeni bir iş çözümü olarak dikkat çektiğini vurguladı. Donanım sağlayıcısı olarak birçok markanın Türkiye temsilciliğini üstlendiklerini de hatırlatan Demirdiş, “Sağladığımız ürünler genel anlamda bir otomasyon sisteminin olmazsa olmaz parçaları olan; barkod okuyucular, barkod yazıcılar, termal ve nokta vuruşlu yazıcılar, endüstriyel ‘All in One’ PC ve ekranlardan oluşuyor” bilgisini verdi. Demirdiş, sağlanan donanımla beraber, en doğru çözüm ortağını müşteriye yönlendirerek projelendirme aşamasında da destek sunabildiklerini hatırlattı.

Figen TurerFarklı başlıklarda çözümler

Anahtar teslim çözümlerle, müşterilerin operasyonlarını doğru ve anlık verilerle yönetmelerini sağladıklarını belirten Univera Proje Satış Yöneticisi Figen Türer, şu bilgileri verdi:
“Müşterilerimize asıl konularına odaklanmaları için gerekli verileri analiz eden sistemler kuruyoruz. Söz konusu uygulamalar sayesinde son derece önemli bilgilere, sahada işlemin yapıldığı anda ulaşmak ve kurumsal kaynak planlama sistemlerine bütünleştirmek mümkün. Farklı yazılım çözümlerimiz var ve bunlarla dört ana konuda faaliyet gösteriyoruz. Böylece tarımsal tedarik yönetimi, depo ve üretim yönetimi, saha satış ve sipariş sistemi, mobil iş yönetim sistemi konularında projeler üretiyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:845

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics