Dosya 11 TEMMUZ 2010 / 18:10

Veri iletişim donanımı kategorisi lideri Neteks

Donanım bölümünün Veri İletişim Donanımı Kategorisi’nde Neteks, 2008 yılında olduğu gibi bu yıl da listenin ilk sırasında yer aldı. Neteks adına plaketi alan Neteks Genel Müdür Yardımcısı Emin Kurşun, veri iletişim donanımı pazarındaki daralmanın küresel krizin etkisiyle 2009 yılının ikinci çeyreğinde kendini ciddi anlamda göstermeye başladığını belirterek şu değerlendirmelerde bulundu:
“Kamu ve kurumsal pazardaki düşüş, diğer pazar segmentlerine oranla daha az gerçekleşti. Özellikle KOBI pazarını hedef almış iş ortaklarımızın iş hacimleri son derece olumsuz etkilendi. İletişim altyapısı yatırımlarının azalması, üst yapıda kullanılacak diğer donanımların azalacağının habercisiydi.”
Sıralamayı değerlendiren Kurşun, “Bu başarıyı kazanacak kriterleri, iş ortaklarımıza değer yaratarak karşıladığımızı düşünüyoruz. Aynı heyecan ve aynı tempoda katma değer oluşturup, sektörümüzün gelişimine katkıda bulunarak ilerlemek istiyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN