Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 16:29

Yeni kategorilerin olumlu yansıması

KoçSistem, Bilişim 500’de üç farklı kategoride liderliğe imza attı. KoçSistem, donanım bölümünde yılın Sistem Entegratörü olurken, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde de birincilik elde etti. 2011 yılı net satış gelirlerine göre oluşturulan Bilişim 500 genel listesinde ise KoçSistem, yirminci sırada yer aldı.
Bu yıl ki kategorilerin sektörün daha iyi anlaşılması açısından büyük önem taşıdığının altını çizen KoçSistem Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, “’Büyüme ivmemizi sağlıklı bir şekilde sürdürürken elde ettiğimiz ödüller ve birincilikler de, bizlere ne kadar etkin çalışmalar gerçekleştirdiğimizi gösterir nitelikte. Bilişim 500’de elde ettiğimiz bu derecelerin yanı sıra, geçtiğimiz ay uluslararası çapta İngiltere’de düzenlenen bir organizasyonda aldığımız ‘Avrupa’da Yılın Teknoloji Çözümü’ ödülü de bizim için önemli bir motivasyon kaynağı oldu” dedi.
ETİKETLER : Sayı:882
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN