Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 16:58

Yenilenme 2011’de başarı getirdi

Inform Elektronik’in teknolojiyi takip eden değil teknolojide öncü olan, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen bir şirket olma hedefini aktaran Inform Genel Müdürü Levent Ilgın, “2011 yılı Inform için yeniden yapılanma yılı oldu. Kendimize koyduğumuz dünya KGK arenasında ilk 5’e girme hedefimize ulaşmak için gerekli yatırımları ve yapılanmaları gerçekleştirdik. Ar-Ge kadromuzu konularında uzman kişilerle geliştirdik. Üretim hatlarımızı ve üretim mantığımızı baştan aşağı yeniden düzenledik. Kalite standartlarımızı bir üst seviyeye taşıdık ve tüm süreçleri gözden geçirdik. Teknik servisimizi yeniden yapılandırdık ve müşteri hizmetleri merkezi haline dönüştürdük” bilgilerini verdi.
Çalışmalarının karşılığını, 2011 sonuçlarında gördüklerine değinen Ilgın, “Türkiye pazarı, 2012 ilk çeyrekte geçen seneye göre büyüme sinyalleriyle başlamasına rağmen, 2. çeyrekte dünya ekonomisindeki belirsizliğin artmasıyla bir bekleme sürecine girdi. Pazarda bekle gör politikası hakim. Inform olarak bizler ilk yarı yılı geçen seneye göre gelirlerimizi yüzde 35 artırarak kapattık” dedi.
2012 yılının ikinci yarısından beklentilerini aktaran Ilgın, “Pazarda yatay bir seyir bekliyoruz. Küresel ekonomideki belirsizliklerin olumsuza dönmesi durumunda - ki yüksek ihtimaldir- bizim pazarımızın da etkileneceğini düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN