Dosya 29 TEMMUZ 2012 / 17:05

Yerel ve uluslararası müşterilerin yardımıyla iş hacmi genişledi

2011 yılını sektör ve şirket açısından değerlendiren Elsys Grup CEO’su Savaş Komban, geçtiğimiz yılın sektör için olumlu anlamda gelişmelerin yaşandığı, büyüme ivmesinin sürdüğü bir yıl olduğunu söyledi. Yeni sektörlere ve çözümlere yapılan yatırımların oldukça yoğun olduğunu belirten Komban, hem yerel hem de uluslararası müşterileriyle iş hacimlerini genişlettiklerini vurguladı.
2012 hedeflerine de değinen Komban, büyüme ivmelerini ve yatırımlarını devam ettirmek istediklerini dile getirdi. Teknoloji olanaklarından daha fazla faydalanabilecekleri yeni çözümler üretmek istediklerini söyleyen Komban, şu ana kadar olduğu gibi 2012 yılında da sektör büyümesinin üzerinde bir büyüme rakamı yakalamak istediklerini vurguladı.
ETİKETLER : Sayı:882

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN