Dünya 30 OCAK 2011 / 18:00

Acer ve Ducati’den iş ortaklığı

Acer, Ducati Corse ile anlaşma imzalayarak ünlü motosiklet şirketinin resmi ortağı oldu. Anlaşmanın iki yıllık başlangıç süresi Acer markalı sunucular ve Gateway sunuculardan oluşan donanımların sağlanmasını kapsıyor. Ducati, Acer ve Gateway’in çözümleri sayesinde motor tasarımları için en modern ve verimli 3D CAD sistemlerinden, akışkan dinamikler simülasyonu için yüksek performanslı bilgisayarlardan ve uzaktan veri çözümleme işlemleri için gerekli olan gücü sağlayacak yüksek performanslı mobil cihazlardan faydalanacak.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Acer Group Pazarlamadan ve Markadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gianpiero Morbello, “Acer ve Ducati takım çalışmasının ve rekabet ruhunun iddialı hedefleri somut başarılara dönüştürebileceğini ispatlamışlardır” diye konuştu. “Bu önemli yeni ortaklığı, iki markanın birleşmesinin Acer için artı bir değer olacağı ve motor sporları dünyasına olan bağlılıklarını güçlendireceği inancıyla imzalamaya karar verdik” diye konuştu.
ETİKETLER : Sayı:806

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN