Dünya 09 KASIM 2015 / 07:32

Airbnb konaklama hizmetini bir adım ileri taşıyor

Günümüzde milyonlarca insanın kullandığı Airbnb, son yılların en başarılı girişimlerin biri diyebiliriz. Şimdi ise  "Journeys" uygulamasıyla, kullanıcılarına sunduğu hizmeti bir adım ileri götürmeyi hedefliyor.
22-25 Ocak tarihlerinde Davos’ta gerçekleşen Dünya Ekonomik Forumu’nda şirketin gelecek dönem planlarını paylaşan Airbnb CEO’su Brian Chesky: ““Daha spesifik hizmetler geliştirmenin yollarını arıyoruz” demişti. Ekim ayında konaklama hizmetini bir adım öteye taşıyan Airbnb, San Francisco’ya Aralık ayı için konaklama araması yapan kullanıcılara geçtiğimiz hafta sonu bir beta davetiyesi gönderdi.

San Francisco’yu ziyaret etmeyi planlayan kullanıcılara 3 ila 5 günlük bir program sunan Airbnb’nin yeni uygulamasının adı “Journeys”. Bu program, daveti kabul edecek kullanıcıların San Francisco’da bulundukları tarih boyunca yapabilecekleri bütün etkinlikleri, onların ilgi alanlarını baz alarak hazırlıyor. Aynı zamanda ziyaretçilerin havaalanından, konaklayacakları eve kadar taşınmalarını ve günlük yemeklerini de bu paketlere dâhil eden Airbnb, sunduğu hizmeti birkaç adım öteye taşıyor.

Airbnb CEO’su Brian Chesky’nin açıkladığı şirket gelecek planlarına göre; Airbnb’nin henüz beta aşamasında olan Journeys uygulaması yakın zamanda birçok şehirde uygulanacak gibi gözüküyor.
ETİKETLER : 1045

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN