Dünya 11 EKİM 2010 / 18:00

Avrupa’da 10 milyon uygulama indirildi

Samsung Electronics, uygulama mağazası Samsung Apps’ten Avrupa’da 10 milyonu aşan uygulama indirildiğini duyurdu. 2009 yılında kullanıcıların hizmetine açılan Samsung Apps; Türkiye dâhil olmak üzere Avrupa’da 34 ülkede, dünya çapında ise 109 ülke pazarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Popüler küresel uygulamalarının yanı sıra; gelişmiş yerel uygulamalarıyla da dikkat çeken Samsung Apps’in Avrupa’da en beğenilen üç uygulaması ise; Need For Speed Shift, Magic Torch ve My Mirror.
Need For Speed, dünyaca ünlü bir araba yarışı oyunu. Kullanıcılar, Need For Speed ile dünyanın en profesyonel sürücülerini; Londra, Şikago ve Dubai pistlerinde yenme şansını elde edebiliyor. Magic Torch uygulaması kullanıcıların cep telefonlarını bir fenere dönüştürürken; My Mirror ise kullanıcıların aynadaki yansımaları üzerinde oynayabilmelerine olanak tanıyor.
Dünya üzerindeki kullanıcılarına daha özel bir hizmet sunabilmek adına Samsung Electronics, yerel bilgiler içeren ve kültürel özellikleri yansıtan uygulamalar geliştirmeyi amaçlıyor.
ETİKETLER : Sayı:791