Dünya 03 NİSAN 2013 / 11:26

Bang&Olufsen ve Universal'den iş birliği

[caption id="attachment_37865" align="alignleft" width="280"] Bang & Olufsen Başkanı ve CEO'su Tue Mantoni[/caption]

Bang & Olufsen ve Universal Music Grubu, müzik deneyiminde yepyeni bir dönem başlatmak üzere stratejik ortaklığa imza attı.

Bang & Olufsen ve Universal Music Grubu, mümkün olan en yüksek kalitede müzik deneyimi yaşatmak için stratejik iş birliğine imza attı. Gerçekleştirilen ortaklık ile Universal Music’in klasik markası Deutsche Grammophon ile Bang & Olufsen’ın yeni markası B&O PLAY bir araya getirilerek ortaya çıkarılan B&O PLAY ürünleri müzik tutkunlarıyla buluşacak.

Bang & Olufsen CEO’su Tue Mantoni; “Kaydedilmiş müzikte mükemmel ses kalitesi için küresel bir lider ile güçlerimizi birleştirmekten gurur duyuyoruz. Universal Music, tüm zamanların en büyük sanatçıları ile çalışıyor ve insanlara gerçeğe en yakın müzik deneyimini sunma misyonumuzu paylaşıyor” açıklamasını yaptı.

Universal Music Group International Genel Başkanı ve CEO’su Max Hole ise yaptığı açıklamada, “Bang & Olufsen ile bir ekip oluşturmaktan çok memnunuz. Sanatçılarımız müziklerini yaparken mükemmellik anlayışı ile hareket ediyor. Bang & Olufsen ise müzik dinlerken ve müziğin keyfini çıkarırken mükemmeliyeti gösteriyor. Birlikte çalışarak başarabileceklerimiz konusunda çok heyecanlıyız” dedi.

Ortaklık kapsamında 2013 boyunca Avrupa’nın büyük kentlerinde Bang & Olufsen Yellow Lounge etkinlikleri gerçekleştirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN