Dünya 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

BT Radianz 10 yaşında

BT, bu ay BT Radianz hizmetlerinin 10’uncu yılını kutluyor. BT Radianz, yönetilen altyapısı, küresel finansal piyasaları birbirine bağlamada çok önemli bir rol oynuyor. BT Radianz, bugün Rusya, Brezilya, Kore ve Tayvan da dahil olmak üzere 60’ın üzerinde ülke ve gelişmekte olan pazara yayılmış durumda.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan NASDAQ OXN Global Veri Ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Randall Hopkins, “BT Radianz’ın yönetilen altyapısı, 10 yıl sonra, müşterek müşterilerimiz için, elektronik ticareti kolaylaştırmaya devam etmektedir. NASDAQ’ın, BT Radianz ile ilişkisi uzun yıllar öncesine dayanmaktadır. Sektörde lideri ürünler grubuna erişim sağlayan BT Radianz Teknolojisi, bizim daha geniş bir müşteri tabanına ulaşmamızı sağladı” dedi.
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN