Dünya 23 TEMMUZ 2016 / 05:17

Canon Drupa 2016’da yeniliklerini tanıttı

Canon Avrupa yeni teknolojilerini Drupa 2016’da tanıttı. Şirketin 2012 yılına göre kesintisiz beslemeli inkjet baskı makinelerinin ve geniş formatlı yazıcılarının satışını iki katına çıkardığı açıklandı. 
Canon, Düsseldorf’ta düzenlenen ve tüm dünyada baskı sektörünün temsilcilerini bir araya getiren Drupa 2016’da ürünlerini ve faaliyetlerini tanıttı. Açıklanan bilgilere göre Canon’un kesintisiz beslemeli inkjet baskı makinelerinin ve geniş formatlı yazıcılarının satışı fuar süresince, 2012’deki rakamın iki katına ulaştı.
Canon Avrupa Başkan Yardımcısı Jeppe Frandsen konuyla ilgili şöyle konuştu: "Canon olarak Drupa 2016 fuarında ürün ve çözümlerimizi, müşterilerimize gerçek işlerinde yansımasını görebilecekleri şekilde sergiledik. Drupa 2016’da müşterilerin yapmış olduğu yatırım Drupa 2012 ile kıyaslandığında yüzde 30’dan fazla arttı”.
Özellikle Doğu Avrupa, Türkiye, Latin Amerika ve Asya’daki müşterilerin ilgi gösterdiği Canon’un imagePRESS C10000VP ürünü, EDP (Avrupa Dijital Basını-Avrupaan Digital Press) Kuruluşu Ödülleri tarafından “Aylık 200 bin A4 baskı kapasitesine sahip en iyi yaprak beslemeli renkli A3+ yazıcısı” seçildi.
Fuarda yer alan müşteriler, standart ofset medyaya baskı için uyarlanan yeni Océ ColorStream 6000 Chroma ve Océ ImageStream 2400 gibi kesintisiz beslemeli baskı makinelerine yatırım yaptılar. Yeni ColorGrip seçeneğiyle standart ofset medya üzerinde de yüksek kalitede renkli baskı yapabilen, Océ VarioPrint i300 yaprak beslemeli inkjet baskı makinesi ise Almanya, Hollanda, Norveç, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’li müşterilerden çeşitli siparişler aldı. Canon ayrıca yedi renkli B2+ çift silindirli inkjet fotoğraf baskı makinesi Voyager prototipini de tanıttı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics