Dünya 27 ŞUBAT 2016 / 14:09

DDB Brussels kitlesel fonlama platformunu kuruyor

Belçikalı ajans DDB Brussels, Kickstarter'a benzeyen kendi kitlesel fonlama platformunu hayata geçiriyor.
ABD çıkışlı kar amacı gütmeyen bağış şirketi Kickstarter, son yıllarda karşımıza çıkan ilginç oluşumlardan biri. Yaratıcı proje fikri olup, bu fikri hayata geçirmek isteyenleri ihtiyaçları olan finansmanı topladıkları platform, bugüne kadar birçok projenin yüzde 100 başarıya ulaşmasını sağladı.
Belçikalı ajans DDB Brussels,  Kickstarter’dan ilham aldığı, kendi kitlesel fonlama platformunu oluşturuyor.  Ajans içerisinde çalışanların ve ajansı ziyarete gelen herkesin ilham alabileceği ve teknoloji fikirlerini hayata geçirebileceği platformda, DDB Brussels bu fikirlere fon sağlayacak ve sergileme imkanı sunacak.
2015’te Kickstarter’da fonlanan ZANO drone’un destekçileri arasında yer alan DDB Brussels’in teknolojiye ilgisinin her daim bulunduğu belirtiliyor. Gelecek temel hedeflerini açıklayan ajans, özellikle robot teknolojilerini desteklemek istediğine ve kitlesel fonlama platformuyla birlikte çalıştığı markalara ilham verici çözümler üretmek istediğine dikkat çekiyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN