Dünya 09 EYLÜL 2016 / 09:53

Evcil hayvanları terk etme sezonu açıldı

Terk Edilmek Tüm Canlılara Aynı Acıyı Verir

TERKEDİLMEK TÜM CANLILARA AYNI ACIYI VERİR !

Yönetmen : Armağan Büyükkarakaş

Senaryo : Ahmet Kemal Senpolat

Beste :Selim Atakan 

Oynayanlar : Alp Aygün - Ayşe Özkök - Berrak 

Köpek : Dost 

Yapım Yılı :2011

HAYTAP'ın dokuz kısa filmden oluşan kısa filmlerinden ilki

TERKEDİLMEK TÜM CANLILARA AYNI ACIYI VERİR başlığı altındaki filmin müziğini Yeni Türkü ve Zuhal Olcay besteleri ile tanıdığınız sayın Selim Atakan üstlendi.Alp Aygün - Ayşe Özkök - Berrak ve Dost ise bu duygusal yapımda rol aldı.

Kısa filmimizi gerek web siteleriniz üzerinden kullanmak gerekse ilgili basın kuruluşlarında yayınlatmak için HAYTAP ' tan izin almanıza gerek yok. HAYTAP üyesi olsun olmasın tüm ilgili kişiler okullarda , yerel televizyonlarda , derneklerinde , otobüs ve tren terminallerde , büyük alışveriş merkezlerinde , sinemalarda , verecekleri her türlü konferanslarında kullanabilirler , çoğaltabilirler.

Filmin yüksek çözünürlüklü kopyası ya da ingilizce versiyonu için lütfen Haytap Evi ile temas sağlayın.

bilgi@haytap.org

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN