Dünya 27 MART 2016 / 12:58

Futbol heyecanı cepte

‘Herkesin içinde bir taraftar vardır’ mottosuyla yola çıkan Tarapptar uygulamasını indiren taraftarlar, tuttukları takımı seçerek uygulamayı kullanmaya başlıyor. Tarapptarlar; maç öncesinde yaptıkları tahmin, maç sırasında ‘gol geliyor’ diyerek bastıkları kırmızı buton, maç esnasında gelen canlı sorulara verdikleri yanıt ve maçlara gittiklerinde yaptıkları stad check-in’lerinden de puan kazanıyor. Elde ettikleri bu puanlarla sezonu ilk 25’de tamamlayanlar ve her hafta haftanın en iyi 3 Tarapptarı, tuttukları takımlarının orijinal formasını kazanıyor. Kısa bir süre sonra bu puanlarla alışveriş yapmak da mümkün olacak.

Tarapptar’da bu sezon sorulan sorulara yaklaşık 70 bin yanıt alındı ve 25 bin defa ‘Gol Geliyor’ butonuna basıldı. Kullanıcıların başarısı takımlarına da yansıyor ve kazanılan puanlar, takımların hanesine yazılıyor. Uygulama; Spor Toto Süper Lig'deki tüm maçların gollerini, kart ve oyuncu değişikliklerini anında tüm Tarapptarlara ücretsiz gönderiyor. Tarapptarlar maç sonlarında hakemi ve teknik direktörü de puanlayabiliyor. Uygulamada herkese açık olan ve sadece futbol konuşulan Footwall adında bir de duvar var. Tarapptarlar, birbirine anlık mesaj gönderebiliyor. Footwall’da bu sezon yaklaşık 700 Tarapptar bin 500’ün üzerinde paylaşım yaptı.
ETİKETLER : tarapptar 1065

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN