Dünya 14 KASIM 2015 / 12:30

Google Fly Labs'i satın aldı

iOS platformuna uygulamalar geliştiren Fly Labs, Google’ın oldu. Fly Labs’in resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre Fly Labs ekibi bundan sona Google Photos ekibi bünyesinde çalışmalarını sürdürecek. Google Mountain View merkezinde çalışmalarına devam edecek ekip, Google Photos uygulamasının ve Android ekosistemindeki uygulama çeşitliliğinin gelişmesine yardımcı olacak.
Hali hazırda Google Play üzerinde yer almayan Fly Labs uygulamaları önümüzdeki 3 ay boyunca App Store üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanıcılar ile buluşacak. iOS kullanıcıları bundan böyle Fly Labs’den kullandıkları uygulamalar için güncelleme alamayacakları gibi 3 ay içerisinde bütün Fly Labs uygulamaları App Store’dan kaldırılacak.
Geçtiğimiz 2 yıl içerisinde 3 milyonu aşan bir indirme sayısına ulaşan Fly Labs uygulamalarının, Android platformuna geçmesiyle birlikte Google’ın özellikle fotoğraf ve video düzenleme alanında bir takım yeniliklere gitmesi bekleniyor.
ETİKETLER : 1046
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN