Dünya 31 AĞUSTOS 2015 / 00:55

Groupon Türkiye’den çekildi

Türkiye’de “Şehir Fırsatı” markasıyla yaklaşık 5 yıldır hizmet veren Groupon, Türkiye’deki faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.

2010 yılında Almanya merkezli CityDeal’ı satın alarak Türkiye pazarına giriş yapan Groupon, Şehir Fırsatı markası ile uzunca bir süre fırsat siteleri pazarının önemli oyuncuları arasında yer almıştı. Son dönemde ülkedeki ekonomik belirsizlikler ve dalgalanmalar sebebiyle satışlarında önemli düşüşler yaşadığı belirtilen Groupon, bu noktada daha fazla riske girmekten kaçınarak Türkiye pazarından çekildiğini açıkladı.

Sehirfirsati.com sitesine giren kullanıcılar, “Üzülerek belirtmek isteriz ki, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Groupon, Türkiye'deki faaliyetlerine son vermiştir ve artık sizlere yeni fırsatlar sunamıyoruz” mesajı ile karşılaştı. Şirketin Türkiye’den çıkacağını yatırımcılarından Cem Sertoğlu da Twitter’dan duyurdu. Groupon tarafından yayınlanan açıklamanın tam metni ise şu şekilde;

“Sayın Müşterilerimiz,

Groupon Türkiye'nin sayfasına girmeye çalıştığınız için buraya yönlendirildiniz.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Groupon, Türkiye'deki faaliyetlerine son vermiştir ve artık sizlere yeni fırsatlar sunamıyoruz.

Mevcut geçerli bir kuponu olan ve bununla ilgili herhangi bir soru sormak isteyen müşterilerimiz veya iş ortaklarımız detaylı bilgi almak için,Info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 danışma hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirler.

Sizlere yeni fırsatlar sunamadığımız için üzgünüz, ancak şimdiye kadar Groupon'a olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.”

 
ETİKETLER : 1036

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics